Prekių katalogas
Krepšelis

Push up & pull up štangos

Su šiuo ant durų kabinamu Avento skersiniu namuose galite atlikti įvairius pratimus. Pritvirtinkite reguliuojamo ilgio skersinį prisitraukimams durų rėmo viršuje ir darydami prisitraukimus treniruokite viršutinę kūno dalį. Norėdami treniruoti skirtingas raumenų grupes ir pasirinkti sau tinkamą treni..
€33.99
Be PVM:€28.09
Su šiuo ant durų kabinamu Avento treniruokliu turėsite daugybę pratimų galimybių užtikrinančią asmeninę sporto salę. Treniruokite viršutinę kūno dalį darydami prisitraukimus ir keiskite laikymo padėtis, taip treniruodami skirtingas raumenų grupes. Pasidarykite tokią sunkią treniruotę, kokią norite. ..
€34.99
Be PVM:€28.92
Šis prie sienos montuojamas treniruoklis namams su 2 skriemuliais turi skersinį skirtą prisitraukimams ir žemą skersinį, leidžiantį treniruoti visas pagrindines raumenų grupes. Šis skersinis prisitraukimams yra pagamintas iš stipraus plieno, todėl yra patvarus ir stabilus bei gali išlaikyti 120 kg. ..
€123.99
Be PVM:€102.47
Šis universalus Pure2Improve skersinis yra puiki bei praktiška sporto įrangos dalis, padėsianti efektyviai treniruoti savo pečius, nugarą, rankas bei pagrindines raumenų grupes. Treniruojantis naudojant savo kūno svorį kaip pasipriešinimą, šis virš durų kabinamas skersinis užtikrina universalias tre..
€33.99
Be PVM:€28.09
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)