Prekių katalogas
Krepšelis

Pratimai ir fitnesas

Avento aerobikos pakyla-stepas yra klasikinė pagalbinė treniruočių priemonė, kuri dėl daugybės panaudojimų treniruočių metu yra plačiai naudojama sporto salėse ir namuose. Ši pakyla-stepas yra pagaminta iš sutvirtinto plastiko, o siekiant užtikrinti gerą sukibimą ir saugumą, pasižymi neslystančiu vi..
€48.99
Be PVM:€40.49
Sulankstoma Avento atsispaudimų lenta yra inovatyvus treniruočių įrangos rinkinys treniravimuisi namuose. Dar niekada nebuvo taip paprasta treniruoti skirtingas raumenų grupes, turint galimybę rinktis iš 12 skirtingų atsispaudimų būdų! 4 lentos spalvos nurodo 4 skirtingas raumenų grupes, kurias gali..
€41.99
Be PVM:€34.70
Mūsų pilvo preso treniruoklis yra skirtas viso kūno treniruotei, leidžiantis jums daryti atsilenkimus, orientuotis ir stiprinti vidines šlaunų dalis bei atlikti atsispaudimus tuo pačiu metu treniruojant pagrindinius raumenis. Jis puikiai tinka norint namuose ar biure treniruoti skirtingas savo kūno ..
€66.99
Be PVM:€55.36
Šis prie sienos montuojamas jėgos treniruoklis, priskiriamas prie profesionalios treniruoklių įrangos ir yra naudojamas darant pratimus tricepsams ir pilvo raumenims, kilnojant kojas. Šis jėgos treniruoklis turi 4 rankenas, pagamintas iš minkštos medžiagos, pagerinančios sukibimą, ir paminkštintas a..
€62.99
Be PVM:€52.06
Ratų rinkinys skirtas giliųjų pilvo ir nugaros raumenų treniruotėms iš Pure2Improve yra dinamiškas giliųjų pilvo ir nugaros raumenų treniruoklis, kuris išbalansuos jūsų judesius ir taip privers jūsų pečius, liemenį ir klubus dirbti dar labiau. Tinka visiems kūno rengybos lygiams. Atlikdami įvairius ..
€37.99
Be PVM:€31.40
Šis Pure2Improve pagreičio treniruoklis-pasipriešinimo guma suteikdamas pasipriešinimą ir padėdamas treniruotis užtikrins platų judesių diapazoną. Jis puikiai tinka stiprinant raumenis bei ugdant sprinto, šokinėjimo ir išsisukinėjimo manevrų ištvermę. Unikalus tamprus lynas sukuria pasipriešinimą, k..
€75.99
Be PVM:€62.80
Šis Pure2Improve smėlio maišas, keičiant rankų padėtis naudojant skirtingas pridėtas rankenas, padės striprinti riešus ir dilbius. Šis tvirtu užtrauktuku ir keturiais patvariais spaustukais pasižymintis smėlio maišas yra pagamintas iš tvirto ir patvaraus nailono. 4 pridėti įdedami maišai su užpildu ..
€72.99
Be PVM:€60.32
Šis aukštos kokybės, tvirtas, daugiafunkcinis, atsilenkimams pritaikytas treniruočių suoliukas su reguliuojama sėdyne bei atlošu puikiai tiks tiems, kuriems patinka sportuoti namuose. Atlošas sukuria atramą jūsų nugarai ir pečiams, o kojas treniruoti skirti ritiniai treniruoja jūsų šlaunis ir kojas...
€97.99
Be PVM:€80.98
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)