Prekių katalogas
Krepšelis

Vejos žaidimai

Tiesiog meskite savo spalvingą medinį rutulį, kad išmuštumėte medinius kūgius, kaip tai darytumėte boulingo aikštelėje! Šis lauko boulingo žaidimų rinkinys pagamintas iš pušies medienos masyvo, todėl yra nepaprastai tvirtas ir patvarus. Šį žaidimą galima žaisti 2 žmonėms arba kaip komandai bei pagyv..
€25.40
Be PVM:€20.99
Šis HI kroketo rinkinys puikiai tinka žaisti su savo draugais laisvalaikio metu. Lauko žaidimas reikalauja susikaupimo ir strategijos. Tai smagus ir įtraukiantis žaidimas vyresniems nei 6 metų amžiaus žaidėjams. Žaidėjai arba komandos varžosi mušdami kamuolį per keletą žaidimo aikštelėje išdėstytų v..
€42.34
Be PVM:€34.99
Tradicinis medinis kroketo rinkinys skirtas 4 žaidėjams, jis puikiai tinka žaisti sode ar paplūdimyje. Pagamintas iš masyvios pušies medienos, rinkinys džiugins jus daugelį metų. Lauko žaidimams reikia susikaupimo ir strateginio mąstymo, jie linksmi ir įtraukia įvairaus amžiaus žaidėjus (tinka nuo 3..
€35.08
Be PVM:€28.99
Šį nuostabų vikingų laikų žaidimą Kubb puikiai tinka žaisti iškylaujant lauke. Jį galima žaisti ant žolės, smėlio ar net ledo.Pagamintas iš tvirtos pušies medienos, šis kokybiškas žaidimas Kubb yra patvarus, o išskirtinio dizaino dėka juo mėgausis bet kokio amžiaus asmenys (nuo 3 m.).Šis žaidimas r..
€38.71
Be PVM:€31.99
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)