Prekių katalogas
Krepšelis

Futbolo vartų priedai

Su šiuo patogiu Avento futbolo įgūdžių lavinimo diržu jums daugiau nebereikės į pagalbą pasitelkti garažo durų į kurias kamuolys atšoktų! Lavinkite visus savo futbolo įgūdžius, – nuo spyrių iki įvarčių! Kontaktinių juostų pagalba kamuolį galėsite tvirtai pritvirtinti laikiklyje/tinkle. Kamuolio laik..
€24.99
Be PVM:€20.65
Su šia Pure2Improve futbolo kamuolio atmušimo sienele, lavinkite savo tikslumą ir įgūdžius visais žaidimo aspektais. Ši futbolo kamuolio atmušimo sienelė yra puiki kiekvieno trenerio treniruočių priemonė. Vartininkai gali išvystyti tinkamą skriejančių, atšokančių kamuolių pagavimo techniką; tobulint..
€132.99
Be PVM:€109.91
Šis Pure2Improve futbolo rikošetas sukurtas atmušti jūsų skirtingo tipo kamuolio smūgius, todėl galėsite praktikuotis įvairias kamuolio kontrolės variacijas. Išskirtinio dizaino dėka, futbolo rikošetas gali būti lengvai reguliuojamas skirtingoms kamuolio atmušimo kampo variacijoms. Tinklas turi kont..
€111.99
Be PVM:€92.55
Ši kamuolio atšokimo sienelė padės lavinti tokius futbolo žaidimo įgūdžius kaip perdavimas, įvarčio įspyrimas ir kamuolio sulaikymas.Kokybiško plieno kamuolio atmušiklis yra tvirtas ir labai lengvas. Nenaudojamą galite sulankstyti patogiam laikymui ir pervežimui.Futbolo sienelė reguliuojama 4 kampai..
€45.99
Be PVM:€38.01
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)