Prekių katalogas
Krepšelis

Atletika

Ši kelioms sporto šakoms tinkama atšokimo sienelė sukuria vienas prieš vieną treniruotės sceną, leidžiančią jums treniruotis be partnerio. Pasižymintis plieno rėmu, šis aikštelės treniruočių inventorius yra tvirtas ir patvarus. Iš PE pagamintas tinklelis yra sukurtas taip, kad išliktų tvirtas, kiekv..
€79.99
Be PVM:€66.11
Ši gimnastikos sienelė yra puikus priedas norint įgyti puikią figūrą, jėgos treniruotėms ir fizinei terapijai. Norėdami ugdyti sveiką gyvenimo būdą, galite ją naudoti namuose. Puiki meistrystė ir kompaktiškas dizainas užtikrina, kad šios kopetėlės gali būti tvirtai pritvirtintos prie sienos bei neuž..
€171.99
Be PVM:€142.14
Ši dvipusė, magnetinė sausai ištrinama Pure2Improve futbolo trenerio taktinė lenta bus puikia pagalbine priemone, norint suskirstyti savo komandos žaidėjus į pozicijas ir stebėti savo statistiką. Vienoje pusėje yra pilna aikštelė diagramų schemoms, o kitoje, naudodami apskritus baltus ir raudonus ma..
€42.99
Be PVM:€35.53
Ši dvipusė, magnetinė sausai ištrinama Pure2Improve ledo ritulio trenerio taktinė lenta bus puikia pagalbine priemone, norint suskirstyti savo komandos žaidėjus į pozicijas ir stebėti savo statistiką. Vienoje pusėje yra pilna aikštelė diagramų schemoms, o kitoje, naudodami apskritus baltus ir raudon..
€37.99
Be PVM:€31.40
Ši dvipusė, magnetinė sausai ištrinama Pure2Improve salės futbolo trenerio taktinė lenta bus puikia pagalbine priemone, norint suskirstyti savo komandos žaidėjus į pozicijas ir stebėti savo statistiką. Vienoje pusėje yra pilna aikštelė diagramų schemoms, o kitoje, naudodami apskritus baltus ir raudo..
€37.99
Be PVM:€31.40
Šis Pure2Improve teniso treniruoklis yra puikus treniruočių partneris, norint pagerinti savo žaidimą ir maksimaliai padidinti greitį bei ištvermę, taip pagerinant visus savo smūgius. Tvirto neslystančio pagrindo ir nesipainiojančios elastinės virvės dėka, galėsite valandų valandas treniruotis vieni,..
€44.99
Be PVM:€37.18
Ši dvipusė, magnetinė sausai ištrinama Pure2Improve žolės riedulio trenerio taktinė lenta bus puikia pagalbine priemone, norint suskirstyti savo komandos žaidėjus į pozicijas ir stebėti savo statistiką. Vienoje pusėje yra pilna aikštelė diagramų schemoms, o kitoje, naudodami apskritus baltus ir raud..
€34.99
Be PVM:€28.92
Leiskite savo vaikams užsiimti įvairiomis fizinėmis veiklomis ant mūsų nuostabios medinės karstyklės! Pagamintos iš kaučiukmedžio medienos masyvo ir faneros, šios gimnastikos kopėčios yra nepaprastai tvirtos ir patvarios, o jų didžiausia apkrova – 40 kg. Apdaila dengti mediniai skersiniai užtikrins,..
€110.99
Be PVM:€91.73
Leiskite savo vaikams užsiimti įvairiomis fizinėmis veiklomis ant mūsų nuostabios medinės karstyklės! Pagamintos iš pušies medienos, šios gimnastikos kopėčios yra nepaprastai tvirtos ir patvarios, o jų didžiausia apkrova – 40 kg. Apdaila dengti mediniai skersiniai užtikrins, kad jūsų vaikams mankšti..
€188.99
Be PVM:€156.19
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)