Prekių katalogas
Krepšelis

Vėdinimo sistemos

Pritaikyta papildomam STANDART Klasika šiltnamio vėdinimui iš galinės šiltnamio dalies.  - Pagaminta iš cinkuoto metalo - Komplektuojama su 4 arba 6 mm storio polikarbonatine danga  Pateikiama išsami montavimo instrukcija.  * Komplektuojant..
€34.87
Be PVM:€28.82
Pritaikyta papildomam STANDART Klasika šiltnamio vėdinimui iš galinės šiltnamio dalies.  - Pagaminta iš cinkuoto metalo - Komplektuojama su 4 arba 6 mm storio polikarbonatine danga  Pateikiama išsami montavimo instrukcija.  * Komplektuojant..
€19.94
Be PVM:€16.48
Pritaikyta papildomam KLASIKA šiltnamio vėdinimui iš galinės šiltnamio dalies.  - Pagaminta iš cinkuoto metalo - Komplektuojama su 4 arba 6 mm storio polikarbonatine danga  Pateikiama išsami montavimo instrukcija.  * Komplektuojant pap..
€20.00
Be PVM:€16.53
Pritaikyta papildomam BALTIC LT šiltnamio vėdinimui iš galinės šiltnamio dalies.  - Pagaminta iš cinkuoto metalo - Komplektuojama su 4 arba 6 mm storio polikarbonatine danga  Pateikiama išsami montavimo instrukcija.  * Komplektuojant papild..
€22.00
Be PVM:€18.18
Pritaikyta papildomam KLASIKA TUBE šiltnamio vėdinimui iš galinės šiltnamio dalies.  - Pagaminta iš cinkuoto metalo - Komplektuojama su 4 arba 6 mm storio polikarbonatine danga  Pateikiama išsami montavimo instrukcija.  * Komplektuojant pap..
€22.00
Be PVM:€18.18
Pritaikytas papildomam KLASIKA Arkinio šiltnamio vėdinimui. Pagamintas iš cinkuoto metalo, dengtas polikarbonatine danga. Parduodamas jau surinktas, reikia tik prisitvirtinti prie paties šiltnamio. Pateikiama išsami montavimo instrukcija. Be automatinio atidar..
€65.00
Be PVM:€53.72
Pritaikytas papildomam KLASIKA Arkinio šiltnamio vėdinimui. Pagamintas iš cinkuoto metalo, dengtas polikarbonatine danga. Parduodamas jau surinktas, reikia tik prisitvirtinti prie paties šiltnamio. Pateikiama išsami montavimo instrukcija. Su atomatiniu atidary..
€80.00
Be PVM:€66.12
Pritaikytas papildomam BALTIC LT Arkinio šiltnamio vėdinimui. Pagamintas iš cinkuoto metalo, dengtas polikarbonatine danga. Parduodamas jau surinktas, reikia tik prisitvirtinti prie paties šiltnamio. Pateikiama išsami montavimo instrukcija. Be automatinio atid..
€65.00
Be PVM:€53.72
Pritaikytas papildomam KLASIKA Arkinio šiltnamio vėdinimui. Pagamintas iš cinkuoto metalo, dengtas polikarbonatine danga. Parduodamas jau surinktas, reikia tik prisitvirtinti prie paties šiltnamio. Pateikiama išsami montavimo instrukcija. Su automatiniu atidar..
€80.00
Be PVM:€66.12
Pritaikytas papildomam KLASIKA TUBE Arkinio šiltnamio vėdinimui. Pagamintas iš cinkuoto metalo, dengtas polikarbonatine danga. Parduodamas jau surinktas, reikia tik prisitvirtinti prie paties šiltnamio. Pateikiama išsami montavimo instrukcija. Su atomatin..
€80.00
Be PVM:€66.12
Pritaikytas papildomam KLASIKA HOUSE šiltnamio vėdinimui. Pagamintas iš cinkuoto metalo, dengtas polikarbonatine danga. Parduodamas jau surinktas, reikia tik prisitvirtinti prie paties šiltnamio. Pateikiama išsami montavimo instrukcija. Su atomatiniu atidarytu..
€71.50
Be PVM:€59.09
Ventomax / Thermovent - automatinis šiltnamio stoglangio atidarytuvas veikia sušilus temperatūrai nuo 17 laipsnių, skystis, esantis cilindre sušyla ir plėsdamasis išstumia stūmoklį. Temperatūrai sumažėjus, stoglangis automatiškai užsidaro. Korupusas: cinku..
€29.00
Be PVM:€23.97
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)