Prekių katalogas
Krepšelis

Drėgmės sugėrikliai

Šie 2 neaustinės medžiagos drėgmės surinkimo maišeliai, kurių kiekviename yra po 1 kg silikagelio, puikiai tinka papildomai drėgmei jūsų automobilyje, drabužinėje, spintelėje ir kitose vietose sugerti. Silikagelis yra universalus desikantas, kuris labai greitai sutraukia ir sugeria vandens molekules..
€30.24
Be PVM:€24.99
Šie drėgmės surinkimo maišelių papildymai, kuriuose viso yra 10 kg kalcio chlorido, puikiai tinka jūsų automobilyje, drabužių spintoje, spintelėje ir kitose vietose drėgmei sugerti. Kalcio chloridas (CaCl2) yra universalus deskantas, kuris greitai ir efektyviai sugeria vandens molekules. Lyginant su..
€39.92
Be PVM:€32.99
Šie drėgmę sugeriantys maišeliai, kuriuose bendrai yra 20 kg kalcio chlorido, puikiai tinka perteklinės drėgmės iš jūsų automobilio, drabužių spintos, spintelės ir kt. surinkimui. Kalcio chloridas (CaCl2) yra universalus deskantas, sugeriantis vandens molekules greitai ir efektyviai. Lyginant su ele..
€79.85
Be PVM:€65.99
Šie drėgmę sugeriantys maišeliai, kuriuose bendrai yra 30 kg kalcio chlorido, puikiai tinka perteklinės drėgmės iš jūsų automobilio, drabužių spintos, spintelės ir kt. surinkimui. Kalcio chloridas (CaCl2) yra universalus deskantas, sugeriantis vandens molekules greitai ir efektyviai. Lyginant su ele..
€120.99
Be PVM:€99.99
Šios aktyvuotos anglies granulės yra naudojamos toksinų, teršalų, sunkiųjų metalų ir nemalonių kvapų iš oro ir akvariumų sugėrimui. Dėl didelio aktyvuotos anglies grynumo, jos veikia greitai ir efektyviai. Lyginant su kitais oro gaivikliais ir cheminiais filtrais, aktyvuotos anglies privalumas yra t..
€56.86
Be PVM:€46.99
Šie 2 neaustinės medžiagos dezodoruojantys maišeliai, kurių kiekviename yra po 1 kg aktyvuotos anglies granulių, puikiai tinka jūsų automobilyje, drabužių spintoje ir kitose vietose nemaloniems kvapams ir drėgmei sugerti. Dėl didelio grynumo anglies, jis gali efektyviai valyti ir sausinti orą jūsų a..
€33.87
Be PVM:€27.99
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)