Prekių katalogas
Krepšelis

Baseinų ir SPA priežiūros priemonės

Šis antžeminis filtrų rinkinys yra viskas, ko jums reikia, kad vanduo tekėtų į baseiną ir iš jo. Įvesties ir grįžtamieji filtrai bei filtro jungtys yra pakuotėje. Tai nepakeičiamas rinkinys, skirtas pakeisti jūsų baseino sienų furnitūrą. Tiesiog įdiekite juos ir prijunkite siurblį.Spalva: mėlyna ir ..
€20.99
Be PVM:€17.35
Šis daugiafunkcinis baseino priežiūros rinkinys yra nepakeičiamas, norint išlaikyti baseiną švarų. Šis baseino valymo rinkinys yra pagamintas iš patvarių bei korozijai atsparių medžiagų. Povandeninis vakuuminis valytuvas puikiai tinka antžeminiams baseinams, spa baseinams, tvenkiniams ir fontanams. ..
€37.99
Be PVM:€31.40
Šis daugiafunkcinis baseino priežiūros rinkinys yra nepakeičiamas, norint išlaikyti baseiną švarų. Šis baseino valymo rinkinys yra pagamintas iš patvarių ir korozijai atsparių medžiagų. Išimamo ir pakartotinai naudojamo šiukšlių ir lapų surinkimo krepšelio dėka, griebtukai gali surinkti net ir mažia..
€33.99
Be PVM:€28.09
Šis daugiafunkcinis baseino priežiūros rinkinys yra nepakeičiamas, norint išlaikyti baseiną švarų. Šis baseino valymo rinkinys yra pagamintas iš patvarių bei korozijai atsparių medžiagų. Tuo pačiu metu, didelė balta ABS vakuuminė galvutė su apsauginiu bamperiu iš vinilo ir šoniniai šepečiai palengvi..
€77.99
Be PVM:€64.45
Šis daugiafunkcinis baseino priežiūros rinkinys yra nepakeičiamas, norint išlaikyti baseiną švarų. Šis baseino priežiūros rinkinys yra pagamintas iš patvarių ir korozijai atsparių medžiagų. Tuo pat metu, didelė balta ABS vakuuminė galvutė su apsauginiu bamperiu iš vinilo ir šoniniai šepečiai palengv..
€110.99
Be PVM:€91.73
Šis itin platus baseino valymo šepetys užtikrins lengvą baseino valymą. Dėl 46 cm pločio, jį paprasta naudoti baseino sienoms ir dugnui. Sutvirtintas aliuminis galas suteikia šiam baseino valymo šepečiui tvirtumo ir jis lengvai nuvalys net ir labiausiai įsisenėjusius nešvarumus. Jis tvirtai užsispau..
€26.99
Be PVM:€22.31
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)