Prekių katalogas
Krepšelis

Plaukų priežiūra

Praktiška ir stilinga kriauklė galvai trinkti - puikus pasirinkimas jūsų grožio salonui.Kriauklės aukštis ir palinkimo kampai reguliuojami, todėl ją pritaikysite kiekvienam klientui. Praustuvas stovi ant stabilaus penkių taškų pagrindo. Sifono žarna pritvirtinta vandens nutekėjimui, o lygų paviršių ..
€75.01
Be PVM:€61.99
Šioje spintelėje galėsite laikyti reikalingas priemones tvarkingai sudėtas ir visada lengvai pasiekiamas. Ji puikiai tinka grožio salono, tatuiruočių studijos, gyvūnų grožio salono meistrams, manikiūro specialistams ir kitiems profesionalams.Šioje spintelėje rasite viską, ką gali pasiūlyti profesion..
€114.94
Be PVM:€94.99
Mūsų profesionalus plaukų džiovinimo aparatas tinka tiek profesionaliam, tiek buitiniam naudojimui. Plaukų džiovinimo gaubtas pasižymi iki 70℃ reguliuojama temperatūra. Jis turi nuo 0 iki 60 minučių laikmatį. Plaukų džiovinimo gaubtas gali būti pasukamas, o siekiant užtikrinti lengvą prieigą, jis tu..
€206.90
Be PVM:€170.99
Lengvas ir ekonomiškas plaukų garintuvas su reguliuojamu laikmačiu ir dviem galingumo lygiais su atskirais rodmenimis.Išskirtinės kokybės erdvus garinimo gaubtas pagamintas iš patvarių medžiagų. Garintuvo poveikis yra terapeutinis, sušildyti garai sušvelnina plaukus, padarydamas juos šilkiniais ir s..
€154.87
Be PVM:€127.99
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)