Prekių katalogas
Krepšelis

Muzikos instrumentų ir orkestrų priedai

Šis reguliuojamas mikrofono stovas iš tvirto vamzdinio plieno - puikus pasirinkimas atlikėjams, muzikinėms grupėms ir muzikos mėgėjams. Stovo aukštis reguliuojamas, todėl mikrofoną lengvai pritvirtinsite jums tinkamiausiame aukštyje. Mikrofono laikiklis tinka daugumai mikrofonų tipų. Neslystantys gu..
€30.99
Be PVM:€25.61
Šis X formos klavišinio instrumento stovas su dvigubomis kojelėmis iš masyvaus plieno - puikus pasirinkimas atlikėjams, muzikinėms grupėms ir muzikos mėgėjams. Stovas iš masyvių kvadratinių vamzdelių skirtas laikyti jūsų instrumentą daugelį metų, jis tinka dideliems klavišiniams instrumentams.Stovo..
€36.99
Be PVM:€30.57
Mūsų reguliuojamo aukščio stovas natoms puikiai tiks norint patogiai mokytis muzikos! Jį galima naudoti namie, mokykloje ar kitoje profesinėje aplinkoje. Šio iš tvirto plieno pagaminto stovo natoms konstrukcija yra stabili ir tvirta. Papildomo stabilumo trikojui stovui suteikia jo trys kojos. Be to,..
€32.99
Be PVM:€27.26
Pritvirtinkite prie mūsų trikojo mikrofono stovo savo mikrofoną ir jums nereikės jo laikyti rankose. Jis puikiai tinka įrašų studijoms, nedidelėms privačioms scenoms, pasirodymų salėms, konferencijoms ir kt. Jis yra pagamintas iš patvaraus ir stabilaus plieninio vamzdžio. Trikojis dizainas taip pat ..
€32.99
Be PVM:€27.26
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)