Prekių katalogas
Krepšelis

Tualetai ir bidės

Šis išskirtinio dizaino pastatomas bidė ypač patogus naudoti. Tai puikus pasirinkimas kūno higienai palaikyti bei norint sumažinti skausmą sergant tam tikromis ligomis.Nesenstančio dizaino bidė derės prie įvairaus stiliaus klozetų. Pagamintas iš kokybiško keramikos, bidė tarnaus daugelį metų.Pastab..
€150.03
Be PVM:€123.99
Ant grindų pastatoma unikalaus dizaino bidė suteikia aukščiausio lygio komfortą. Ji bus puikus pasirinkimas nuplauti kūnui ir palengvins kai kurių sveikatos problemų kamuojamų žmonių buitį. Nesenstantis dizainas derės su daugybe tualetų stilių. Pagaminta iš aukštos kokybės keramikos, ši bidė tarnaus..
€163.34
Be PVM:€134.99
Šis lygaus ir modernaus dizaino tualeto ir bidė komplektas suteiks stiliaus jūsų vonios kambariui. Tualeto sėdynė turi tylaus užsidarymo mechanizmą, kuris veiks vos tik palietus. Vandenį taupanti dvigubo nuleidimo sistema leidžia naudoti 3 arba 6 litrus vandens. Unikalaus dizaino bidė montuojama ant..
€440.43
Be PVM:€363.99
Šis pastatomas bidė ir tualeto komplektas yra nesenstančio dizaino, tad neabejotinai taps stiliaus akcentu, kad ir kur bebūtų pastatytas. Su bakeliu, praktišku nuleidimo mechanizmu su pakankamu vandens kiekiu. Moderni dvigubo nuleidimo sistema užtikrina 3 ar 6 litrų nuleidimą. Tualetas yra s..
€442.85
Be PVM:€365.99
Šis modernaus bidė ir tualeto komplektas yra nesenstančio dizaino, tad neabejotinai taps stiliaus akcentu, kad ir kur bebūtų pastatytas. Tualeto sėdynė pasižymi soft-close uždarymo mechanizmu, apsaugančiu nuo garsaus tualeto dangčio trenkimo; dangtį palietus pirštu- jis užsidarys pats. Vandenį ta..
€418.65
Be PVM:€345.99
Šis pastatomas bidė ir tualeto komplektas yra nesenstančio dizaino, tad neabejotinai taps stiliaus akcentu, kad ir kur bebūtų pastatytas. Su bakeliu, praktišku nuleidimo mechanizmu su pakankamu vandens kiekiu. Moderni dvigubo nuleidimo sistema užtikrina 3 ar 6 litrų nuleidimą. Tualetas yra su ..
€416.23
Be PVM:€343.99
Ši tualeto kėdė yra saugus, patogus ir higieniškas sprendimas pagyvenusiems ar riboto judumo žmonėms, nes ji gali būti naudojama kaip laikinas tualetas prie lovos. Ši patvari tualeto kėdė gali išlaikyti iki 100 kg svorį ir atlaikyti kasdienį naudojimą. Kėdėje yra ypač didelis tualeto kaušas, kurį ga..
€143.98
Be PVM:€118.99
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)