Prekių katalogas
Krepšelis

Lituokliai ir plazminiai pjovikliai

Šis plazminis pjovimo aparatas sukurtas naudojant pažangią inverterio technologiją, tad jis yra puikus pasirinkimas tiek buitiniam, tiek komercinės paskirties naudojimui. Puikus našumas: esant didžiausiam pajėgumui, pjovimo aparatas gali lengvai perpjauti iki 12 mm storio metalą. Be to, pjovimo metu..
€194.99
Be PVM:€161.15
Šis suvirinimo aparatas yra puikus pasirinkimas pasidaryk pats tipo darbų mėgėjams ir profesionaliems suvirintojams priežiūros ir taisymo darbams atlikti. Sinergijos režimas: sinergijos režimas leidžia automatiškai reguliuoti suvirinimo parametrus, pavyzdžiui, vielos tiekimo greitį ir įtampą, jog ga..
€173.99
Be PVM:€143.79
Šis suvirinimo aparatas yra puikus pasirinkimas pasidaryk pats tipo darbų mėgėjams ir profesionaliems suvirintojams bet kokiems priežiūros ir taisymo darbams atlikti. Daugiafunkcis suvirinimo aparatas: šis suvirinimo aparatas turi kelis režimus, – MMA, MIG ir TIG Lift, tad jis patenkins daugumą jūsų..
€310.99
Be PVM:€257.02
Šis suvirinimo aparatas yra puikus pasirinkimas pasidaryk pats tipo darbų mėgėjams ir profesionaliems suvirintojams bet kokiems priežiūros ir taisymo darbams atlikti. Daugiafunkcis suvirinimo aparatas: šis suvirinimo aparatas turi kelis režimus, – MMA, MIG ir TIG, tad jis patenkins daugumą jūsų darb..
€245.99
Be PVM:€203.30
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)