Prekių katalogas
Krepšelis

Sulankstomi staliukai

Šis komplektas, kurį sudaro 4 sulankstomi stalai yra aukštos kokybės. Mūsų baro stalas turi patvarų MDF stalviršį ir tvirtas plienines kojeles. Baro stalas yra sulankstomas, todėl jis taupo vietą. Jį taip pat yra lengva surinkti.Medžiaga: MDF stalviršis + plieninės kojelėsStalviršio spalva: baltaMa..
€250.99
Be PVM:€207.43
Šis Brüder Mannesmann sulankstomas stalas su praktiška nešimui skirta rankena tinka tiek naudojimui viduje, tiek lauke. Stalas yra lengvai valomas bei gali būti lengvai padedamas laikymui. Jis turi aliuminio rėmą su nešimui skirta rankena. Jis tinka naudoti turguje, stovyklavietėje, vakarėliuose ir ..
€69.99
Be PVM:€57.84
Šis sulankstomas HI balkono staliukas gali būti pakabintas ant balkono turėklo kaip balkono staliukas bei puikiai tinkamas naudoti, kai neturite daug vietos. Milteliniu būdu dengtu plienu pasižymintis staliukas yra tvirtas. Kita patrauklaus dizaino detalė yra jo paprastas ir tvirtas dizainas, kuris ..
€38.99
Be PVM:€32.22
Šis sulankstomas klijavimo stalas šone turi pažymėtus matavimo vienetus, todėl puikiai tinka įvairiai veiklai: tapetų klijavimui, namų dekoravimui, rankdarbių projektams, medžiagų matavimui ir kt.! Šis estakados formos stalas turi stipraus ir lengvo aliuminio rėmą bei lengvai valomą juodą MDF stalvi..
€106.99
Be PVM:€88.42
Šį sudedamų stalų komplektą sudaro 3 reguliuojamo aukščio stalai. Tai bus idealus pasirinkimas sieninių plakatų bei medžiagų matavimui, namų dekoravimui, kirpimui ir kt. Lengvai valomas juodas MDF paviršius turi plienines kojeles ir stiprias, bet lengvas kojeles iš aliuminio, todėl stalų komplekta..
€120.99
Be PVM:€99.99
Šį sudedamų stalų komplektą sudaro 3 sulankstomi stalai. Tai bus idealus pasirinkimas sieninių plakatų bei medžiagų matavimui, namų dekoravimui, rankdarbių projektams ir kt.! Kiekvienas iš 3 stalų turi rėmą, pagamintą iš tvirto ir lengvo aliuminio bei lengvai valomo juodos spalvos MDF stalviršio..
€93.99
Be PVM:€77.68
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)