Prekių katalogas
Krepšelis

Sandėliavimo Dėžės

Ši daiktadėžė taps praktiška bei patrauklia jūsų gyvenamosios erdvės detale. Dėžė suteikia pakankamai vietos jūsų reikiamiems daiktams laikyti. Turinti pagalvėlę viršuje, jis taip pat gali būti naudojama kaip suoliukas patogiai atsisėsti. Be to, daiktadėžė yra lengvai valoma drėgna šluoste.Spalva: l..
€133.09
Be PVM:€109.99
Ši daiktadėžė spinduliuoja kaimišku žavesiu. Ji be jokios abejonės bus akį traukianti detalė jūsų interjere. Spintelė apklotams yra pagaminta iš mango medienos masyvo - kietmedžio, pasižyminčio tankiais raštais. Neapdirbta mango mediena ne tik pasižymi tvirtumu atlaikyti svorį, bet ir yra patvari nu..
€266.19
Be PVM:€219.99
Ši daiktadėžė spinduliuoja kaimišku žavesiu. Ji be jokios abejonės bus akį traukianti detalė jūsų interjere. Daiktadėžė yra pagaminta iš mango medienos masyvo - kietmedžio, pasižyminčio tankiais raštais. Neapdirbta mango mediena ne tik pasižymi tvirtumu atlaikyti svorį, bet ir yra patvari nusidėvėji..
€244.41
Be PVM:€201.99
Ši medinė daiktadėžė spinduliuoja kaimišku žavesiu. Ji neabejotinai taps patrauklia jūsų interjero detale. Televizoriaus spintelė yra pagaminta iš mango medienos masyvo - kietmedžio, pasižyminčio tankiais raštais. Neapdirbta mango mediena ne tik pasižymi tvirtumu atlaikyti svorį, bet ir yra patvari ..
€284.34
Be PVM:€234.99
Ši senovinio stiliaus medinė daiktadėžė taps nesenstančia jūsų namų detale bei suteiks vietos daiktams ir neabejotinai užtikrins, kad jie bus tvarkingai sudėti. Akacijos medienos masyvas: akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kie..
€90.74
Be PVM:€74.99
Ši senovinio stiliaus medinė daiktadėžė taps nesenstančia jūsų namų detale bei suteiks vietos daiktams ir neabejotinai užtikrins, kad jie bus tvarkingai sudėti. Mango medienos masyvas: ši įrankių dėžė yra pagaminta iš tankiais raštais pasižyminčio kietmedžio – mango medienos masyvo. Mango medienos m..
€90.74
Be PVM:€74.99
Ši prašmatni daiktadėžė yra puikus sprendimas norint užtikrinti tvarką savo namuose, sandėlyje ar vagonėlyje. Ši erdvi sodo daiktadėžė tinka pagalvėlėms, pagalvėms, apklotams, žaislams ir kitiems daiktams laikyti. Ši daiktadėžė yra pagaminta iš pušies medienos masyvo, kuris užtikrina jos tvirtumą ir..
€91.95
Be PVM:€75.99
Ši unikali, iš akacijos medienos masyvo ir MDF pagaminta skrynia daiktams taps puikia jūsų kambario detale. Daiktadėžė suteikia pakankamai vietos drabužiams, žurnalams, knygoms, žaislams, įrankiams ir kitiems reikmenims laikyti. Priekyje ji turi skląstį, o abiejuose šonuose - dvi rankenas. Stabilaus..
€100.42
Be PVM:€82.99
Ši tvirta daiktadėžė - puikus sprendimas, norint užtikrinti tvarką savo namuose. Užtikrinktie tvarką juose laikydami savo pagalvėles, pagalves, antklodes, žaislus ir kitus norimus daiktus nepastebimoje vietoje. Ši daiktadėžė yra pagaminta iš rausvosios dalbergijos medienos masyvo. Rausvoji dalbergij..
€177.86
Be PVM:€146.99
Ši unikali, iš akacijos medienos masyvo ir MDF pagaminta skrynia daiktams taps puikia jūsų kambario detale. Daiktadėžė suteikia pakankamai vietos drabužiams, žurnalams, knygoms, žaislams, įrankiams ir kitiems reikmenims laikyti. Priekyje ji turi skląstį, o abiejuose šonuose - dvi rankenas. Stabilaus..
€141.56
Be PVM:€116.99
Ši medinė daiktadėžė spinduliuoja kaimišku žavesiu. Ji be jokios abejonės taps patrauklia jūsų interjero detale. Daiktadėžė yra pagaminta iš mango medienos masyvo - tam tikros rūšies kietmedžio ir tropinės medienos. Jis ne tik pasižymi tvirtumu atlaikyti svorį, bet ir yra patvarus ilgainiui atsirand..
€171.81
Be PVM:€141.99
Ši unikali daiktadėžė stilių suderina su funkcionalumu, be to, ji trauks visų žvilgsnius jūsų namuose. Ši daiktadėžė yra pagaminta iš akacijos medienos masyvo. Tai- tropinis kietmedis, pasižymintis gražiais raštais, ir užtikrinantis ypatingą dėžės patvarumą ir ilgaamžiškumą. Joje yra daug vietos sus..
€290.39
Be PVM:€239.99
Ši daiktadėžė, pasižyminti unikaliu, žaidimų kauliuko dizainu, taps jūsų kambario traukos centru. Daiktadėžė yra pagaminta iš aukštos kokybės kininės melijos medienos, tvirtos ir patvarios medžiagos, kuri yra atspari irimui ir grybeliui. Ji padės jums laikyti daiktus tvarkingai sudėtus. Dėžė taip pa..
€136.72
Be PVM:€112.99
Šis skrynių iš mango medienos komplektas bus nesenstantis jūsų namų aksesuaras, kuriame galėsite tvarkingai susidėti daiktus. Iš masyvios medienos pagamintos skrynios yra rankų darbo, todėl kiekviena jų yra unikali ir šiek tiek skiriasi viena nuo kitos. Ši skrynia yra puikus tvirtumo, stabilumo, pa..
€193.59
Be PVM:€159.99
Ši senovinio stiliaus medinė daiktadėžė taps nesenstančia jūsų namų detale bei suteiks daug vietos daiktams ir neabejotinai užtikrins, kad jie bus tvarkingai sudėti. Ši daiktadėžė yra pagaminta iš perdirbtos medienos, o tai reiškia, jog kiekviena iš jų yra unikali ir skiriasi viena nuo kitos. Tokio ..
€89.53
Be PVM:€73.99
Ši Corona stiliaus medinė daiktadėžė spinduliuoja kaimišką Meksikos žavesį bei taps nesenstančiu akcentu išlaikančiu tvarką jūsų svetainėje, miegamajame ar svečių kambaryje. Ši erdvi skrynia gali būti naudojama laikyti apklotams, pagalvėlėms, vaikų žaislams ir kitiems daiktams. Ši kaimiško stiliaus ..
€174.23
Be PVM:€143.99
Ši senovinio stiliaus medinė skrynia taps nesenstančia jūsų namų detale bei suteiks daug vietos daiktams ir neabejotinai užtikrins, kad jie bus tvarkingai sudėti. Ši skrynia yra pagaminta iš perdirbtos medienos, o tai reiškia, jog kiekviena iš jų yra unikali ir skiriasi viena nuo kitos. Tokio tipo b..
€158.50
Be PVM:€130.99
Ši unikali daiktadėžė stilių suderina su funkcionalumu, be to, ji trauks visų žvilgsnius jūsų namuose. Ši daiktadėžė yra pagaminta iš akacijos medienos masyvo. Tai- tropinis kietmedis, pasižymintis gražiais raštais, ir užtikrinantis ypatingą dėžės patvarumą ir ilgaamžiškumą. Joje yra daug vietos sus..
€286.76
Be PVM:€236.99
Ši klasikinė daiktadėžė bus dekoratyviu priedu jūsų kambariams. Ją taip pat galima naudoti kaip kavos staliuką jūsų svetainėje. Ši itin stabili ir patvari daiktadėžė yra pagaminta iš eglės medienos masyvo, išsiskiriančio vintažiniu žavesiu ir suteikiančiu jai kaimiškų savybių. Tvirtas stalviršis pui..
€211.74
Be PVM:€174.99
Šis skrynių iš mango medienos komplektas bus nesenstantis jūsų namų aksesuaras, kuriame galėsite tvarkingai susidėti daiktus. Iš masyvios medienos pagamintos skrynios yra rankų darbo, todėl kiekviena jų yra unikali ir šiek tiek skiriasi viena nuo kitos. Ši skrynia yra puikus tvirtumo, stabilumo, pa..
€290.39
Be PVM:€239.99
Ši unikali skrynia iš medienos masyvo su medaus spalvos apdaila bus puikia jūsų kambario puošmena. Ši daiktadėžė su dviem dangteliais užtikrina daug laikymo vietos jūsų drabužiams, žurnalams, knygoms, žaislams ir kitiems priedams. Su stabiliu lygiu paviršiumi, ši medinė daiktadėžė gali būti naudojam..
€333.95
Be PVM:€275.99
Šis 2 tvirtų skrynių iš mango medienos komplektas yra nesenstantis jūsų namų aksesuaras, kuriame galėsite tvarkingai susidėti daiktus. Iš masyvios medienos pagamintos skrynios yra rankų darbo, todėl kiekviena jų yra unikali ir šiek tiek skiriasi viena nuo kitos. Ši skrynia yra puikus tvirtumo, stab..
€262.56
Be PVM:€216.99
Šis 2 madingų, pakankamai vietos tvarkingai laikyti savo daiktus suteikiantis medinių daiktadėžių rinkinys taps nesenstančia jūsų namų detale. Mango medienos masyvas yra tropinis kietmedis. Jis yra tvirtas atlaikyti svorį bei patvarus ilgainiui atsirandančiam nusidėvėjimui ir įtrūkimams. Be to, išsk..
€251.67
Be PVM:€207.99
Dvi senovinio stiliaus daiktadėžės - ilgaamžiai namų aksesuarai - leis jums tvarkingai laikyti daugybė daiktų. Daiktadėžės yra pagamintos iš masyvios perdirbtos medienos, kuri pasižymi skirtingų medžių, tokių kaip raudonmedis, tikmedis, mango, akacijos ir kitų, savybėmis. Medžiagos autentiškumą, kar..
€111.31
Be PVM:€91.99
Šis bambukinių daiktadėžių komplektas suteiks puikų papildomų antklodžių, namų apyvokos daiktų ir kt., laikymo sprendimą. Kompaktiškas, kaimiškas dizainas tiks bet kuriame interjere. Autentiška bambuko spalva jūsų interjerui suteiks tropinės išvaizdos. Daiktadėžės yra pagamintos iš aukštos kokybės b..
€216.58
Be PVM:€178.99
Šios unikalios skrynios iš masyvios akacijos medienos su poliruota apdaila bus tobulu jūsų kambario akcentu. Daiktadėžės pakankamai erdvios laikyti drabužius, žurnalus, knygas, žaislus, įrankius ir kitus aksesuarus. Su skląsčiu priekyje ir dvejomis rankenomis šonuose. Stabilus, lygus viršus leidžia ..
€264.98
Be PVM:€218.99
Šis daiktadėžių komplektas taps puikiu akcentu jūsų namų interjerui. Šios daiktadėžės skrynios suteiks pakankamai vietos sudėti drabužius, žurnalus, knygas, žaislus ir kitus daiktus. Dėžės dažytos baltai, pagamintos iš MDF ir pušies medienos, puoštos rankų darbo detalėmis. Abi skrynios yra su senovi..
€192.38
Be PVM:€158.99
Mūsų nuostabi medinė lobių skrynia/skrynia daiktams neabejotinai įneš į jūsų kambarį vintažinio retro stiliaus dvelksmo! Ji taip pat gali būti naudojama kaip kavos staliukas! Ši graži meistrystė su vintažiniu dizainu padaro šį baldą tikru jūsų kambario akcentu. Be to, kad ji yra dekoratyvi, šioje s..
€183.91
Be PVM:€151.99
Šis retro stiliaus medinių lobių skrynių rinkinys taps nesenstančia jūsų svetainės interjero detale! Daiktadėžės yra pagamintos iš medaus spalva dengto akacijos medienos masyvo ir yra itin patvarios bei stabilios. Akacijos mediena – tvirtas, gražiais ilgaamžiais raštais pasižymintis kietmedis. Panaš..
€301.28
Be PVM:€248.99
Ši pramoninio dizaino sandėliavimo spintelė užtikrins, kad jūsų namai bus švarūs ir tvarkingi! Ši šoninė spintelė yra pagaminta iš metalo, kuris užtikrina, kad ji tvirta ir stabili. Ji turi 2 reguliuojamas lentynas ir 2 stalčius, kurie suteikia pakankamai vietos tvarkingai bei lengvai pasiekiamus la..
€222.63
Be PVM:€183.99
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 55 (2 puslapių)