Prekių katalogas
Krepšelis

Darbo įrankiai

Pilnas įrankių rinkinys profesionaliam automobilių variklių taisymui, skirtas tarpiklio keitimui, paskirstymo grandinės keitimui, paskirstymo veleno keitimui ir nustatymui ir t.t.Įrankiai tinkami BMW Mini One, Cooper, Cooper S ir Series R55-56 su N12, N14 varikliais. Tinkami Citroen C4 ( 2008 to 200..
€73.80
Be PVM:€60.99
Kaitinimo žvakių išėmimo rinkinys skirtas žvakių išėmimui 8 mm ir 10 mm) iš cilindro galvutės, jos nesugadinant. Tokius įrankius tiesiog būtina turėti profesionaliose ir mėgėjų dirbtuvėse.Įrankiai pagaminti iš kokybiškų medžiagų, todėl garantuojame patvarumą ir ilgaamžiškumą. Visi įrankiai laikomi t..
€75.01
Be PVM:€61.99
Šis patvarus įrankių ratų stebulės guoliams rinkinys yra būtinas bet kurioje automobilių remonto dirbtuvėje, skirtas profesionalams ir mėgėjams. Aukštos kokybės įrankiai labai patogūs. Nereikės nuimti stebulės ir įvorės, todėl darbai bus atlikti daug greičiau. Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti į..
€114.94
Be PVM:€94.99
Šis kokybiškas universalus radiatoriaus slėgio tikrinimo prietaisų rinkinys sudarytas iš 18 dalių, jis idealiai tinka profesionaliuose servisuose bei automobilių taisymo entuziastams.Šis testeris naudojamas norint surasti vidinius ir išorinius aušinimo sistemos nutekėjimus. Šiuo prietaisu pakeisite ..
€106.47
Be PVM:€87.99
Šis sustiprinto patvarumo įrankių ratų stebulės guoliams rinkinys skirtas tolygiai pasirstyti apkrovą ant išoginio guolio disko. Pagrinde skirtas tam tikriems Ford, Land Rover ir Volvo. Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti įrankiai yra labai patvarūs. Rinkinys pristatomas smūgiams atspariame lagami..
€136.72
Be PVM:€112.99
19 įrankių rinkinys paskirstymo diržo reguliavimui bus naudingas profesionalams ir mėgėjams. Rinkinyje yra daugeliui dyzelinių ir benzininių variklių tinkami kumštelinio veleno, alkūninio veleno, smagračio fiksavimo įrankiai. Keičiant paskirstymo diržą įrankius gali naudoti DOHC (kelių vožtuvų) var..
€29.03
Be PVM:€23.99
20 raktų rinkinys lengvųjų ir krovininių automobilių radijo imtuvų ir grotuvų demontavimui. Profesionalūs įrankiai komerciniam ir privačiam naudojimui. Būtini mechaniko įrankių dėžėje. Rinkinyje:4 x raktai (naujų modelių VW Beetle / Audi)2 x raktai (Mercedes Benz) 2 x raktai (VW)2 x raktai (na..
€24.19
Be PVM:€19.99
Šis 3 - kojis degalų bako daviklio raktas yra naudojamas pašalinant ir montuojant daugumą degalų bako daviklių, net ir uždaroje patalpoje. Jis reguliuojamas taip, kad tiktų daugumai bakų nuo 89 iki 170 mm. Šis degalų bako dangtelio raktas gali būti užfiksuotas tam tikroje vietoje, o po to pasukamas ..
€38.71
Be PVM:€31.99
Šis įlenkimų šalinimo rinkinys yra nepakeičiamas kiekvienam, turinčiam automobilį, nes jis nebrangus ir universalus.Šiuo įdubų šalinimo rinkiniu išlyginsite įlenkimus bet kurioje bet kokio automobilio vietoje. Sutaupysite pinigų ir nereiks naudotis brangiomis profesionalaus kėbulo lyginimo paslaugom..
€88.32
Be PVM:€72.99
Šis sankabos centravimo prietaisas naudojamas idealiai sucentruoti sankabos diską po slėgio plokšte, kuri prisukta prie smagračio. Naudodami šį prietaisą žymiai lengviau suderinsite šlicus sankabos diske su pagrindinio guolio skyle smagratyje. Naudojant šį prietaisą, išvengiamas disko deformavimas, ..
€176.65
Be PVM:€145.99
4 angos apkaboje leidžia dirbti naudojant 2 arba tris angas. Centrinė veržlė yra su slankiu sujungimu, apsaugančiu nuo veleno pažeidimo. Patvarūs įrankiai pagaminti iš kalto ir karščiu apdoroto plieno. Patogiam saugojimui ir transportavimui, rinkinys parduodamas smūgiams atspariame lagamine. Matmeny..
€36.29
Be PVM:€29.99
Profesionalus variklio uždegimo laiko reguliavimo įrankių rinkinys skirtas profesionaliam variklio remontui: įrengti ar išimti kumštelinį veleną, keisti variklio grandinę, atnaujinti cilindro galvutės tarpiklį ir pan.Aukštos kokybės įrankiai skirti ilgalaikiam kasdieniniam naudojimui automobilių rem..
€65.33
Be PVM:€53.99
Šis įrankių vairo ašiai prisukti/atsukti skirtas rinkinys gali būti naudojamas lengvam vairo ašies prisukimui ir atsukimui. Šie įrankiai specialiai sukurti toms vairo ašims, kurias sunku pasiekti norint sureguliuoti ar pataisyti. Vairo ašis gali būti lengvai atsukama ir prisukama tiesiog sukant vair..
€59.28
Be PVM:€48.99
Šis profesionalus 8 dalių variklio fiksavimo įrankių rinkinys puikiai tinka nustatyti teisingas fiksavimo pozicijas tiek paskirstymo, tiek alkūniniam velenui, tuo pat metu, benzininiuose varikliuose keičiant fiksavimo diržą ar grandinę. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, šis įrankių rinkinys yr..
€76.22
Be PVM:€62.99
Šis “Common rail” purkštukų išėmimo rinkinys sudarytas iš profesionalių įrankių naudojimui servisuose ir garažuose. Šiais įrankiais ištrauksite purkštukus neišrinkdami cilindro galvutės. Įrankiai solidūs, todėl ištrauksite greitai. Net labiausiai įstrigusius purkštukus ištrauksite be vargo. Tinka ME..
€65.33
Be PVM:€53.99
Šis įrankių rinkinys skirtas darbui su vidiniais guoliais. Nepakeičiami įrankiai profesionalams ir mėgėjams. Rinkinys tinkamas įvairioms transporto priemonėms ir naudojimui. Galite pasirinkti reikiamo dydžio įrankį. Įrankiai labai patvarūs, nes pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Rinkinys pristatomas s..
€81.06
Be PVM:€66.99
Šis tvirtas alkūninio veleno padėties jutiklio montavimo įrankis yra nepakeičiamas remontuojant nukritusį ar sulūžusį jutiklį. Jis taip pat pagelbės ant savo Land Rover montuojant alkūninio veleno padėties jutiklio žiedą ar ant savo automobilio gale esančio alkūninio veleno montuojant paleidimo ratą..
€59.28
Be PVM:€48.99
Alkūninio veleno skriemulio laikiklis yra nepakeičiamas įrankis, kai dirbant su centrine skriemulio veržle norima pritvirtinti Volvo automobilių alkūninį veleną. Alkūninio veleno skriemulį palaikantis varžtas gali būti labai tvirtai priveržtas ir kiti būdai, nei naudojimas tinkamo įrankio, gali būti..
€30.24
Be PVM:€24.99
Šis 3 dalių rinkinys yra skirtas padėti pakeisti alyvą Mercedes Benz 9G Tronic su 725 tipo transmisija. Jis susideda iš pildymui, išleidimui ir sraigtų nuėmimui/uždėjimui skirtų adapterio alyvos pildymui, daugiafunkcio alyvos išleidimo rakto bei alyvos išleidimo kaiščio rakto.Medžiaga: plastikasPrit..
€25.40
Be PVM:€20.99
Šis devynių būdų atbulinio plaktuko išėmėjo rinkinys puikiai tinka įvairiems automobilių priežiūros darbams, tokiems kaip flanšo tipo galinių ašių bei priekinių ratų pavaros stebulių išėmimui. Šis devynių būdų atbulinio plaktuko išėmėjo rinkinys yra sukurtas naudoti su kitais 5/8"-18 sriegio atbulin..
€95.58
Be PVM:€78.99
Su mūsų atbulinių plaktukų rinkiniu efektyviai pašalinsite kėbulo įdaužas ir įdubas. Tai puikus įrankių rinkinys profesionalioms dirbtuvėms, automobilių dažymo ar namuose esančioms dirbtuvėms. Šį įdubų šalinimo rinkinį sudaro 18 įrankių, įskaitant 3 skirtingus atbulinius plaktukus su kabliu, pneumat..
€165.76
Be PVM:€136.99
Šis aušinimo sistemos vakuuminio valymo ir užpildymo rinkinys gali greitai užpildyti visą jūsų transporto priemonės aušinimo sistemą. Naudojant šį rinkinį, norint pašalinti susidariusas oro kišenes, sistemos nereikia nuorinti bei išvalyti. Į šį rinkinį įeina lanksti, darbui prie sunkiai pasiekiamų j..
€53.23
Be PVM:€43.99
Šis specifinis generatoriaus remonto įrankių rinkinys sudarytas iš specialių antgalių varančiojo skriemulio įrengimui. Varantysis skriemulys pritvirtinamas 33 krumplių pagalba. Rinkinyje yra visos reikalingos movos ir plunžeriai rutulinių guolių šarnyrų keitimui. Rinkinio antgaliai tinka darbui su B..
€35.08
Be PVM:€28.99
Šie automobilio įdubų šalinimui skirti strypai puikiai tinka metalo lakštų suvirinimui ir yra naudojami su automobilio įdubų taškinio suvirinimo prietaisu. 8 mm skersmens, šis anglies strypų rinkinys yra universalus priedas taškiniam automobilio suvirinimui.Medžiaga: anglisSkersmuo: 8 mmIlgis x 35,5..
€44.76
Be PVM:€36.99
Šios lipnios automobilio įlenkimų šalinimo detalės yra ypatingai stiprios ir puikiai tiks taisyti įbrėžimams ir dideliems įlenkimams. Šios detalės lengvai naudojamos tiesiog prilipinus prie sugadintos vietos. 6 rinkiniai (36 Iš viso) pridėti ir užtikrina ilgametį naudojimą.Spalva: mėlynaMedžiaga: pl..
€16.93
Be PVM:€13.99
Šis įlenkimų šalinimo rinkinys yra nepakeičiamas kiekvienai šeimai, turinčiai automobilį, nes jis nebrangus ir universalus. Šiame kėbulo įdubų tiesinimo rinkinyje yra visi jums reikalingi įrankiai, kad galėtumėte pašalinti susidariusį įlenkimą: 1 įdubos pakėlėjas, 8 klijų tablečių rinkiniai (viso 32..
€90.74
Be PVM:€74.99
Šie 2 automobilio spyruoklių suspaudimo įrankiai skirti saugiam spyruoklių išėmimui iš po rato arkos, kur sunku prieiti. Žiaunų forma leidžia saugiai apvynioti spyruoklės galus. Žiaunos pagamintos iš nerūdijančio anglinio plieno, jų išskėtimo diapazonas - 90 - 370 mm. Pristatome 2 x spyruoklių susp..
€32.66
Be PVM:€26.99
Šis universalus automobilio vandens bako slėgio matuoklių rinkinys yra labai naudingas šalinant gedimus ir norint sutaupyti pinigų bei laiko. Aušinimo sistemoje esant nedideliam nuotėkiui arba pildant aušinimo skystį be vakuumo, tai gali sukelti daug problemų arba sugadinti variklį. Taigi, šis rinki..
€122.20
Be PVM:€100.99
Šis 14 dalių inžektorių valymo rinkinys yra puikus pasirinkimas jūsų dizelinių automobilių inžektorių valymui. Šie įrankiai yra pagaminti iš anglies plieno, todėl yra stiprūs ir ilgaamžiai. Šis rinkinys puikiai tiks automobilių inžektorių angai bei montavimui skirtam paviršiui valyti prieš tvirtinan..
€49.60
Be PVM:€40.99
Benzininio variklio uždegimo fiksavimo įrankių komplektas skirtas įrengti ir išimti paskirstymo veleną ir reguliavimo detales, testuoti ir reguliuoti paskirstymo veleno uždegimo laiką bei fiksuoti alkūninį ir paskirstymo veleną. Tokius įrankius tiesiog būtina turėti profesionaliose ir mėgėjų dirbtuv..
€146.40
Be PVM:€120.99
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 169 (6 puslapių)