Prekių katalogas
Krepšelis

Automobilių remonto įrankiai

Šiame 27 dalių padangų remonto komplekte yra viskas, ko jums galėtų prireikti, norint palengvinti remonto darbus ir užtikrinti padangų tvirtumą. Komplekte yra visi įrankiai, kurių reikia norint sutaisyti smailaus daikto pradurtą padangą. 20 pakuotėje esančių padangų kaiščių pagalba, suremontuokite i..
€33.87
Be PVM:€27.99
Šis kūno formas atitinkantis gultas turi pilnai paminkštintą, tepalui ir tirpikliams atsparų paviršių iš vinilo. Gultas yra žemas todėl tilps po daugeliu transporto priemonių jų remonto darbams. Gultas lengvai valomas, atsparus tepalams ir tirpikliams. Turi reguliuojamą, minkštą atramą galvai, pato..
€87.11
Be PVM:€71.99
Šis universalus automobilio įbrėžimų šalinimo rinkinys turi viską, ko reikia įdubų šalinimui be dažų. Šiame automobilio įdubų šalinimo rinkinyje yra visi būtiniausi įrankiai įbrėžimų šalinimui, tokie kaip plokštuma, klijų pistoleto rinkinys, įlenkimus mažinantis įrankių rinkinys, kūjių rinkinys ir k..
€166.97
Be PVM:€137.99
Prisisiurbiantis keltuvas kartu su dviem siurbtukais yra labai patogios formos. Vakuumas susidaro spustelėjus rankenėles. Kiekvienas siurbtukas turi greito atleidimo ir fiksavimo svirtį, puikiai tinkančią stiklui, lakštiniam metalui bei kitiems glotniems paviršiams. Pristatymą sudaro 2 vakuuminiai k..
€68.96
Be PVM:€56.99
Prisisiurbiantis keltuvas kartu su trimis siurbtukais yra labai patogios formos. Vakuumas susidaro spustelėjus rankenėles. Kiekvienas siurbtukas turi greito atleidimo ir fiksavimo svirtį, puikiai tinkančią stiklui, lakštiniam metalui, plastikui bei kitiems glotniems paviršiams. Į pristatymą įeina 2 ..
€89.53
Be PVM:€73.99
Prisiurbiantis keltuvas su dviem prisiurbiamais padeliais yra labai patogios formos. Vakuumas susidaro spustelėjus rankenėles. Kiekvienas keliančiųjų padelių yra su atskiru greito atleidimo ir fiksavimo svertu. Tobulas sprendimas stiklui, metalo lakštams, plastmasei ir kitiems lygiems paviršiams.Hor..
€33.87
Be PVM:€27.99
Keltuvas su trimis siurbtukais yra labai patogios formos. Vakuumas susidaro spustelėjus rankenėles. Kiekvienas siurbtukas turi greito atleidimo ir fiksavimo svirtį. Tobulas sprendimas stiklui, metalo lakštams, plastmasei ir kitiems lygiems paviršiams. Apkrova horizontaliai: daugiausiai 150 kg Apkro..
€44.76
Be PVM:€36.99
Šis universalus stabdžių skysčio kiekio patikrinimui skirtas švirkštas yra naudojamas stabdžių skysčio iš daugumos cilindrų, stabdžių skysčio buteliukų ir kt. perkėlimui. Dėl skaidraus lankstaus vamzdžio puikiai matysite procesą, tad žinosite kada darbas bus baigtas. Jis pasižymi lanksčiu vamzdžiu i..
€49.60
Be PVM:€40.99
Šis universalus skysčio kiekio patikrinimui skirtas švirkštas yra skirtas alyvos/skysčių kiekio patikrinimui, ištraukimui ir perpylimui iš transporto priemonių dalių, tokių kaip pavarų dėžių ir diferencialinių pavarų. Švirkštas skysčio perpylimui pasižymi permatomu korpusu, užtikrinančiu, kad lengva..
€33.87
Be PVM:€27.99
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)